Ty zapewniasz kulturalne wydarzenia.
A my widownię.

NAPISZ DO NAS

DRUK

Przewodniki i mapy

500,000+ kopii

SOCIAL MEDIA

Obserwujący

47,000+

Jeżeli chcesz dotrzeć do nowych odbiorców z informacją o wystawie, muzeum, galerii lub wydarzeniu kulturalnym, to jesteś we właściwym miejscu.

RZETELNOŚĆ INFORMACJI

Gwarantujemy wysoki poziom zaufania wśród odbiorców wynikający z zawsze sprawdzonych, aktualnych i uzgodnionych z klientem treści. Zawsze aktualne wskazówki dojazdu, godziny otwarcia, ceny biletów.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TEKSTÓW

Napisane przez nas treści gwarantują otrzymanie tekstu na najwyższym językowym poziomie dzięki pracy naszych anglojęzycznych edytorów. Zapisz się w świadomości gości jeszcze przed ich wizytą poprzez wpisy, artykuły tematyczne na naszej stronie www, newsletterach oraz social mediach.

DUŻY ZASIĘG KANAŁÓW KOMUNIKACJI

Docieramy do czytelników, drukując

  • przewodniki i mapy 1 000 000 kopii +
  • prowadząc stronę internetową 6 000 000 użytkowników +
  • aplikację mobilną 72 tys. pobrań oraz
  • aktywne media społecznościowe 47 tys.+ followersów

DOŚWIADCZENIE

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży turystycznej oraz byciu częścią międzynarodowej sieci doradzimy Ci, jak najlepiej dotrzeć z informacją. Naszymi czytelnikami są osoby zainteresowane podróżowaniem, kulturą Polski i zwiedzaniem, co daje pewność, że przekaz trafi do potencjalnych gości.

Tworzymy kampanie online dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu.

Doradzimy Ci, z których produktów skorzystać, aby osiągnąć cel promocji.

We will advise you which products and channels to use to achieve your goal.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Poznawanie kultury - to cel podróży

Zaprezentuj swoją instytucję lub wydarzenie w naszych regularnych drukowanych publikacjach.

Rocznie drukujemy i dystrybuujemy ponad 500 000 kopii drukowanych materiałów, w które zaopatrujemy setki hoteli w Polsce. Ich pracownicy rekomendują gościom nasze materiały ze względu na zawsze aktualne i interesujące treści.
Możemy stworzyć dedykowane materiały drukowane na temat Twojego wydarzenia.

Spersonalizowane materiały

ZOBACZ PRZEWODNIK

Doświadczeni konsultanci przygotują najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet reklamowy

Działamy w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Malborku, Poznaniu, Sopocie, Szczecinie,
Tarnowie, Warszawie, Wrocławiu i jesteśmy otwarci na nowe destynacje.

Ufają nam

ZOBACZ WIĘCEJ PARTNERÓW

RECENZJE PARTNERÓW

“Dziękuję za wsparcie projektów i spektakli Opery Krakowskiej w 2019 roku. Dzięki pomocy In Your Pocket udało się zorganizować wiele ważnych i unikatowych dla kultury muzycznej Krakowa przedsięwzięć”

Opera Krakowska

“Zamek Królewski na Wawelu wyraża serdeczne podziękowania za współpracę w 2019 roku, przewodnikowi Kraków In Your Pocket”

Director of Wawel Castle,

dr hab. Andrzej Betlej Prof. UJ

“(...) podziękować wszystkim partnerom i patronom medialnym za dotychczasową współpracę. W 2019 roku zorganizowaliśmy 24 wystawy czasowe, 158 oprowadzań oraz 372 spotkania warsztatowe. MOCAK odwiedziły łącznie 174 892 osoby. Bez Państwa nie byłoby to możliwe!”

MOCAK Team

Doświadczeni konsultanci przygotują najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet reklamowy

Działamy w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Malborku, Poznaniu, Sopocie, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie, Wrocławiu i jesteśmy otwarci na nowe destynacje.