Buduj wizerunek hotelu
wśród podróżujących na całym świecie

NAPISZ DO NAS

DRUK

Przewodniki i mapy

500,000+ kopii

SOCIAL MEDIA

Obserwujący

47,000+

poland.inyourpocket.com

to portal, od którego zaczyna się podróż po Polsce

Jak Twoja marka może na tym skorzystać?

DOTRZESZ DO KONKRETNEJ GRUPY ODBIORCÓW

Dzięki nam dotrzesz do osób podróżujących i obcokrajowców mieszkających w Polsce, szukających usług, które oferujesz. Dajemy Ci możliwość targetowania pod względem języka i lokalizacji.

OTRZYMASZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ TEKSTÓW

Napisane przez nas treści gwarantują otrzymanie tekstu na najwyższym językowym poziomie dzięki pracy naszych anglojęzycznych edytorów. Zaistniej w świadomości gości jeszcze przed ich wizytą poprzez recenzje, artykuły tematyczne na naszej stronie www, Newsletter oraz social media.

NOWE ŹRÓDŁO RUCHU NA TWOJEJ STRONIE

Linki dofollow ze strony www.inyourpocket.com mogą pomóc Ci w poprawie rankingu Twojej strony, dzięki nim witryna zyska większy autorytet i ruch.

WIDOCZNOŚĆ NA MIĘDZYNARODOWYM PORTALU PODRÓŻNICZYM

Nasz portal cieszy się wysokim poziomem zaufania wśród odbiorców wynikającym z zawsze sprawdzonych i aktualnych treści oraz rozpoznawalności marki.

Tworzymy kampanie online dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu.

Doradzimy Ci, z których produktów skorzystać, aby osiągnąć cel promocji.

We will advise you which products and channels to use to achieve your goal

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Zaprezentuj swoją markę hotelową w drukowanym
przewodniku i na mapie

Coraz więcej turystów spędza czas w sposób aktywny. Szuka atrakcji, które pozwolą mu przeżyć niezapomniane chwile podczas wakacji.

Jeśli myślisz, że to przestarzałe media, rozwiejemy Twoje wątpliwości :)

Czytelnicy magazynów czytają przekazywane treści z dużym zainteresowaniem i skupieniem, co podnosi skuteczność reklamy.

Łatwiej wyróżnić swoją firmę dzięki atrakcyjnej wizualnie reklamie i mniejszej konkurencji wśród reklamodawców niż w Internecie.

Nasi czytelnicy są świadomi, że reklamy stanowią integralną część magazynu i są przygotowane z myślą o nim.

Nasza sieć dystrybucji gwarantuje dotarcie do konkretnej grupy odbiorców.

Czytelnicy kilkakrotnie wracają do czytanego egzemplarza, co wzmacnia widoczność reklamy. Przewodniki przekazywane są kolejnym odbiorcom.

W ciągu dwudziestu lat zdobyliśmy zaufanie naszych czytelników, dostarczając im aktualne i najwyższej jakości treści. Właśnie to zaufanie i wiarygodność wzmacniają przekaz reklamowy.

Rocznie z drukowanej reklamy korzysta u nas ponad 600 klientów !

Artykuł w przewodniku (EN)

ZOBACZ ARTYKUŁ

Personalizowane mapy

Doświadczeni konsultanci przygotują najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet reklamowy

Działamy w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Malborku, Poznaniu, Sopocie, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie, Wrocławiu i jesteśmy otwarci na nowe destynacje.

Ufają nam

ZOBACZ WIĘCEJ PARTNERÓW

RECENZJE PARTNERÓW

“ Przewodniki są dostępne w każdym pokoju hotelowym, (...)Państwa przewodnik “Katowice In Your Pocket” cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych gości. Inspiruje jak zagospodarować w ciekawy sposób chwile wolnego czasu. Wiadomości te są aktualne (...)”

Vienna House Easy Katowice

“Dostarczane przez Państwa przewodniki i mapy bardzo ułatwiają pracę recepcji i cieszą się dużym zainteresowaniem naszych Gości. Kieszonkowe mapki rozchodzą się błyskawicznie (...)”

Amber Boutique Hotels Kraków

“Współpracujemy z tą firmą od kilku lat i zdecydowanie możemy potwierdzić, że jest to najlepszy dostawca drukowanych przewodników i map dla naszych gości. Przewodniki są regularnie wydawane, starannie i rzetelnie aktualizowane o nowe atrakcje, przez co spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości naszego pięciogwiazdkowego hotelu”

Radisson Blu Hotel Gdańsk

Doświadczeni konsultanci przygotują najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet reklamowy

Działamy w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Malborku, Poznaniu, Sopocie, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie, Wrocławiu i jesteśmy otwarci na nowe destynacje.

NAPISZ DO NAS