Ty zapewniasz kulinarne doznania.
My przyprowadzamy gości.

Użyj naszych platform, żeby zaprosić nową grupę klientów.

NAPISZ DO NAS

Korzyści z reklamy drukowanej w In Your Pocket

Blisko 60% naszych respondentów* wskazało jako główne zainteresowanie podróżnicze “jedzenie i picie”, a pozostałe 40% podróżujących też musi jeść i pić :). Dlatego oczaruj ich swoją gastronomiczną ofertą w drukowanym przewodniku i na mapie

Jeśli myślisz, że druk to przestarzałe media, rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Czytelnicy magazynów czytają przekazywane treści z dużym zainteresowaniem i skupieniem, co podnosi skuteczność reklamy.

Łatwiej wyróżnić swoją firmę dzięki atrakcyjnej wizualnie reklamie i mniejszej konkurencji wśród reklamodawców niż w Internecie.

Nasi czytelnicy są świadomi, że reklamy stanowią integralną część magazynu i są przygotowane z myślą o nim.

Nasza sieć dystrybucji gwarantuje dotarcie do konkretnej grupy odbiorców.

Czytelnicy kilkakrotnie wracają do czytanego egzemplarza, co wzmacnia widoczność reklamy. Przewodniki przekazywane są kolejnym odbiorcom.

W ciągu dwudziestu lat zdobyliśmy zaufanie naszych czytelników, dostarczając im aktualne i najwyższej jakości treści. Właśnie to zaufanie i wiarygodność wzmacniają przekaz reklamowy.

Rocznie z drukowanej reklamy korzysta u nas ponad 600 klientów !

Rocznie drukujemy i dystrybuujemy ponad 500 000 kopii przewodników i map, w które zaopatrujemy setki hoteli w Polsce. Ich pracownicy rekomendują gościom nasze materiały ze względu na zawsze aktualne i interesujące treści.

Recenzja lub artykuł w przewodniku

ZOBACZ ARTYKUŁ

Doświadczeni konsultanci przygotują najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet reklamowy.

Działamy w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Malborku, Poznaniu, Sopocie, Szczecinie,
Tarnowie, Warszawie, Wrocławiu i jesteśmy otwarci na nowe destynacje.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

poland.inyourpocket.com

to portal, od którego zaczyna się podróż po Polsce

Jak Twój lokal może na tym skorzystać?

DOTRZESZ DO KONKRETNEJ GRUPY ODBIORCÓW

Dzięki nam dotrzesz do osób podróżujących i obcokrajowców mieszkających w Polsce, szukających usług, które oferujesz. Dajemy Ci możliwość targetowania pod względem języka i lokalizacji.

OTRZYMASZ NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ TEKSTÓW

Napisane przez nas treści gwarantują otrzymanie tekstu na najwyższym językowym poziomie dzięki pracy naszych anglojęzycznych edytorów. Zaistniej w świadomości gości jeszcze przed ich wizytą poprzez recenzje, artykuły tematyczne na naszej stronie www, Newsletter oraz social media.

NOWE ŹRÓDŁO RUCHU NA TWOJEJ STRONIE

Linki dofollow ze strony www.inyourpocket.com mogą pomóc Ci w poprawie rankingu Twojej strony, dzięki nim witryna zyska większy autorytet i ruch.

WIDOCZNOŚĆ NA MIĘDZYNARODOWYM PORTALU PODRÓŻNICZYM

Nasz portal cieszy się wysokim poziomem zaufania wśród odbiorców wynikającym z zawsze sprawdzonych i aktualnych treści oraz rozpoznawalności marki.

Tworzymy kampanie online dostosowane do Twoich potrzeb i budżetu.

Doradzimy Ci, z których produktów skorzystać, aby osiągnąć cel promocji.

We will advise you which products and channels to use to achieve your goal

Ufają nam

ZOBACZ WIĘCEJ PARTNERÓW

RECENZJE CZYTELNIKÓW

"Drodzy Garrett i zespół,
Właśnie spędziliśmy 5 dni w Krakowie, wasz przewodnik był fantastycznym źródłem wiedzy. . Używaliśmy go codziennie. Lepszy niż Lonely Planet. Dziękujemy."

John

New Zealand

"Cześć, Chciałem podziękować za przewodnik po Krakowie. Używałem go non stop w czasie naszej ostatniej podróży i to było znakomite.. Spacery z przewodnikiem były bardzo akuratne i łatwe do naśladowania nawet w odwrotnej kolejności!"

Steven

"Byłyśmy w Warszawie dwa tygodnie temu i znalazłyśmy wasz przewodnik w loby naszego hotelu.... I byłysmy emocjonalnie z nim związane przez kolejne 3 dni.
Nauczyłeś nas o Warszawie; Posłałeś nas do wspaniałych miejsc żeby zjeść i się napić. Skierowałeś nas do ukrytych “perełek”, ale co najważniejsze, rozśmieszyłeś nas swoim dowcipnym dziennikarskim stylem."

Taslin

Doświadczeni konsultanci przygotują najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet reklamowy

Działamy w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Malborku, Poznaniu, Sopocie, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie, Wrocławiu i jesteśmy otwarci na nowe destynacje.