Niech Twoje miasto stanie się celem podróży i zostanie zapamiętane na długi czas!

NAPISZ DO NAS

DRUK

Przewodniki i mapy

500,000+ kopii

SOCIAL MEDIA

Obserwujący

47,000+

Jeżeli chcesz, aby informacja o Twoim mieście, regionie lub atrakcji turystycznej dotarła do osób zainteresowanych podróżą, to jesteś we właściwym miejscu.

MIASTO LUB REGION - CELEM PODRÓŻY

Przekaz o mieście lub regionie dotrze do osób za granicą kraju już na etapie planowania podróży dzięki naszej stronie internetowej, która jest inspiracją dla podróżujących z całego świata. Docieramy do konkretnej grupy odbiorców z możliwością targetowania pod kątem lokalizacji i języka potencjalnego turysty.

OPISANIE MIASTA LUB REGIONU Z PERSPEKTYWY TURYSTY

Opis miasta lub regionu zostanie stworzony przez profesjonalnych anglojęzycznych edytorów, którzy je odwiedzą i przedstawią z perspektywy turysty-obcokrajowca.

DUŻY ZASIĘG KANAŁÓW KOMUNIKACJI

Docieramy do czytelników, drukując

  • przewodniki i mapy 1 000 000 kopii+,
  • prowadząc stronę internetową 6 000 000 użytkowników+,
  • poprzez aplikację mobilną 72 tys. pobrań oraz
  • aktywne media społecznościowe 47 tys.+ obserwujących na Facebook.

DOŚWIADCZENIE W OPRACOWYWANIU MATERIAŁÓW DLA TURYSTÓW

Bazując na naszym ponad 20-letnim doświadczeniu oraz współpracy z organizacjami turystycznymi, urzędami miast, centrami informacji turystycznej oraz lokalnymi biznesami z branży gastronomicznej i hotelarskiej wiemy, jak opracować atrakcyjne graficznie i użyteczne przewodniki i mapy. Nasza kompleksowość w działaniu (od opisania poprzez wydruk aż po dystrybucję) pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

poland.inyourpocket.com

to portal, od którego zaczyna się podróż po Polsce

Jak Twój biznes może na tym skorzystać?

We will advise you which products and channels to use to achieve your goal

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Zamów mini guide o Twojej destynacji lub pokaż się w naszych regularnych publikacjach

Rocznie drukujemy i dystrybuujemy ponad 500 000 kopii drukowanych materiałów, w które zaopatrujemy setki hoteli w Polsce. Ich pracownicy rekomendują gościom nasze materiały ze względu na zawsze aktualne i interesujące treści.
Zamów dedykowane materiały aby pokazać wyjątkowość atrakcji, miast i regionu.


Mini guide

ZOBACZ PRZEWODNIK

Doświadczeni konsultanci przygotują najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet reklamowy

Działamy w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Malborku, Poznaniu, Sopocie, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie, Wrocławiu i jesteśmy otwarci na nowe destynacje.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Ufają nam

ZOBACZ WIĘCEJ PARTNERÓW

OPINIE PARTNERÓW

“Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu i zaangażowania w wykonane prace przez Zespół In Your Pocket. (...) materiały IYP są rzetelnie opracowane, zawsze aktualne (...) co najważniejsze cieszą się dużym zainteresowaniem turystów."

Bydgoszcz Information Centre

February 2021

“Zakres obejmował przygotowanie osobnej zakładki o mieście na portalu, oraz przygotowanie 5 tematycznych artykułów, (...) Wszystkie powyższe prace firma wykonała bez zastrzeżeń. (...) rekomenduję IYP City Guides Sp. z o.o. Sp. k. jako wiarygodnego partnera w podobnych realizacjach."

City of Gniezno

April 2021

Doświadczeni konsultanci przygotują najkorzystniejszy dla Ciebie pakiet reklamowy

Działamy w Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Gnieźnie, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Malborku, Poznaniu, Sopocie, Szczecinie, Tarnowie, Warszawie, Wrocławiu i jesteśmy otwarci na nowe destynacje.